GLAS OCH KERAMIK / Konstglas / Vas 15595168
nr 1559 5168
Vas
+ två skålar, 3 delar, bland annat Erika Lagerbielke, "Confetti", Orrefors. Signerad och daterad -86. Höjd: 13-17 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 28 augusti 2023
kl 20:17:31
100 kr
150 kr